У Львові вулицю Ш. Руставелі, авто пустять по смузі громадського транспорту

Поділитись
З 1 і до 22 квітня буде тривати ремонт вул. Шота Руставелі, на ділянці від вул. Волоська до вул. Архипенка – верхня, непарна сторона, по якій курсує лише приватний транспорт.
 
Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури мерії, рух приватного транспорту в напрямку до центру буде організовано нижньою частиною вулиці, тобто так, як курсує громадський транспорт. фото ілюстративне, автор: Роман Балук
фото ілюстративне, автор: Роман Балук

За інформацією Галицької районної адміністрації, верхня частина вулиці Шота Руставелі, від вулиці Волоської до вул. Архипенка, у незадовільному стані.

Дорожнє покриття на вулиці має значні нерівності на проїжджій частині та аварійні вибоїни. Відтак підрядна організація ШРП «Галицького району» відремонтує цю частину вулиці – перестелить існуючу бруківку, вирівнявши всі нерівності. Площа робіт – орієнтовно 400 м2. Враховуючи значний обсяг ремонту, він триватиме протягом до 3-х тижнів.

На вказаній ділянці дороги громадський транспорт не курсує, лише приватний, в напрямку до центру. На час ремонту приватний транспорт курсуватиме нижньою частиною вулиці Шота Руставелі, як це зараз робить громадський транспорт.

Детальніше про всі перекриття у Львові можна дізнатися тут.

Читайте також: директорку школи не пускають на робоче місце, чиновники Ратуші радять допустити її до роботи

На ФОТО – ремонт вулиці Словацького, де замість проїжджої частини урбаністи роблять велодоріжку