У Львові затвердили парковки для електросамокатів – оператори мають платити за оренду землі

Поділитись
На пленарному засіданні міськради затвердили перелік місць для розвантаження та паркування електросамокатів.
 
Йдеться про 79 локацій, розташованих в основному у центральній частині міста. А також – в районі приміського та залізничного вокзалів і спорткомплексу СКА.Про це повідомили у мерії.
 
Оператори прокатних станцій мають укласти відповідні угоди з управлінням комунальної власності та сплачувати до міського бюджету кошти за оренду цих місць.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Сьогодні затверджено перелік місць для вивантаження та паркування електросамокатів у Львові. Операторів прокату електросамокатів – «Е – Вінгс» та «Болт» –  зобов’язано укладати відповідні договори оренди конструктивних елементів благоустрою, щоб ця діяльність оподатковувалась і кошти за оренду місць, які займають самокати, надходили до міського бюджету.

Також відповідні районні адміністрації мають ознакувати ці місця», – зазначив Олег Забарило.

Посадовець нагадав, що минулого року місто та оператори послуг прокату електросамокатів у Львові підписали Меморандум про співпрацю. Документ затверджений рішенням виконкому.

«Він врегульовує багато питань, що стосуються діяльності з прокату електросамокатів. Це є і обмеження швидкості, і визначення локацій для розвантаження, і інші як рекомендаційні, так і обов’язкові норми, яких мають дотримуватися оператори послуг прокату електросамокатів», – додав Олег Забарило.

До слова, у Львові облаштовують замість проїжджої частини у центрі Львова облаштовують велодоріжку


Читайте також: електросамокати також визнано транспортним засобом