Росія (не)збирається воювати з НАТО

Поділитись

Ще у 2021 році російський диктатор країни-агресорки Росії запевняв світове товариство, що він, мовляв, не має наміру воювати з Україною і нападати на неї. Щоправда, у таких випадках, російський диктатор, як правило додає, що не буде нападати, якщо ця країна не буде загрожувати інтересам Росії.

Так само і тепер, коли під прицілом російських танків знаходяться країни Балтії – Литва, Латвія, Естонія, де, мовляв, порушуються права російськомовних, або ж виникають настрої у російських загарбників мрії з’єднатися із поки що російською Калінінградською (Кенінгсбергом) областю Сувалкським коридором, Путін запевняє, що жодним чином не планує воювати з країнамо НАТО.

Загрози від Росії начебто для країн НАТО, що межують з країною-агресоркою, немає.

У медіа навіть наводять приклад про порівняння видатків на озброєння, який згадав Путін. Диктатор порівняв військові витрати США та РФ. За словами Путіна, військові витрати США в 2022 році склали $811 млрд доларів, а Росії – $72 млрд.

«І ми що, маючи на увазі ось це співвідношення, збираємося воювати з НАТО, чи що? Ну це просто маячня», – сказав Путін. Він назвав розмови про російську загрозу західним країнам «нісенітницею»

«Те, що говорять з приводу того, що ми збираємося після України нападати на Європу – це повна нісенітниця, залякування свого населення виключно для того, щоб вибивати з них гроші», – сказав Путін.

Росія не має жодних агресивних намірів щодо європейських держав, заявив російський президент, спілкуючись з військовими під час робочої поїздки до Тверської області.

За словами керівника країни-агресорки, Москва проводить «миролюбну зовнішню політику», але повинна забезпечувати свою безпеку.

До слова, поляки, які є одними із ймовірних цілей для Москви, утричі більше почали купувати квартири в Іспанії через можливий напад російських військ на Польщу.

Читайте також: Польща вже піднімає літаки під час ракетних атак росії на українські міста