Поляки готуються втікати в Іспанію, якщо почнеться війна

Поділитись

Поки сьогодні, 28-го березня, у Варшаві зустрічаються представники урядів України та Польщі, щоб обговорити проблеми блокади українсько-польського кордону, громадяни Польщі перед загрозою російського нападу на країну скуповують квартири та помешкання у Іспанії.

Як повідомляє польська газета Wyborcza.pl, поляки цікавляться покупкою помешкань за бюджет приблизно 150 тисяч євро. Причому варто зазначити, що таких покупців цього року утричі більше, ніж торік.

Експерти вважають, що поляки почали скуповувати квартири в Іспанії, щоб було куди тікати в разі війни, яку цілком ймовірно у гібридному форматі може розпочати країна агресорка Росія.

“Дедалі частіше з’являється інформація, що війна може прийти до нас. Половина клієнтів зізнаються в бесідах з нами, що вони думають про дві речі: як безпечно вкласти гроші і куди тікати в разі війни”, — представник варшавського агентства нерухомості Себастьян Павлак.

На даний момент квартира площею 65 м² в Іспанії в середньому коштує €160 тисяч ($2,4 тис/м²).

Йдеться про те, що поляки вкладають у квартири в іспанському місті Коста дель Соль, де будуються триповерхові будинки із відповідною інфраструктурою біля моря.

Читайте також: Польща збільшує свою армію, бо думає, що стане східним щитом