У Самборі чиновник дурив бюджет на ремонті доріг

Поділитись

Колишнього виконувача обов’язків директора одного з комунальних підприємств Самбірщини, внаслідок протиправних дій якого Самбірській міській раді було завдано збитків на більше ніж 300 тисяч гривень, викрили слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективи) слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань у Львівській області, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Як повідомили у відділі комунікацій поліції Львівщини, під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що у 2022 році чиновник-комунальник, використовуючи своє службове становище, уклав договори на проведення поточних ремонтів вулично-шляхової мережі у місті Самборі з підрядником, який не мав відповідного досвіду, а також техніки та засобів для виконання таких робіт. 

В подальшому керівник комунального підприємства залучив до проведення ремонтів працівників свого ж підприємства, а також підписав акти виконаних робіт, у яких були зазначені неправдиві відомості про роботи, які фактично не були виконані, а також про матеріали, які або не були використані, або були невідповідної якості. 

Загальна сума збитків, завданих Самбірській міській раді становить більше 320 тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.2 ст.364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду. 

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.