Садовий агітує голосувати за кращого двірника, а, може, такого немає ?

Поділитись
Вже сьогодні, 25-го березня, об 11 годині закінчують приймати голоси за кращого двірника Львова, конкурс на якого проводять уже уп’яте.
 
Ймовірно, активність львів’ян у цьому голосуванні є дуже низькою або ж просто міський голова вирішив нагадати про себе і звернувся через соцмережі із закликом взяти участь у визначенні кращого двірника.
 
А, може, просто таких сумлінних комунальників нині просто немає у Львові ?!

Отож голосувати за кращого двірника, якщо він є, львів’яни можуть тільки до 11.00 год. понеділка, 25 березня.

Після цього відбуватиметься голосування. За результатами конкурсу визначать одного переможця, який отримає звання «Найкращий двірник Львова-2024», а також найкращих двірників у кожному районі міста.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук
фото ілюстративне, автор: Роман Балук

« У Львові триває конкурс з визначення найкращого двірника. Можливо, у вас в будинку є класний двірник – то подякуйте людині.  Подайте кандидатуру – і ми відзначимо найкращих», – закликав міський голова Львова Андрій Садовий.

Конкурс розділений на два етапи.  Перший етап триватиме до 11:00 год понеділка, 25 березня 2024 року. До того часу мешканці міста можуть подавати кандидатуру двірника, заповнивши відповідну Google-форму на Facebook-сторінці Гарячої лінії міста.

Другий етап – голосування за поданих кандидатів – розпочнеться о 17:00 год у понеділок, 25 березня, і завершиться о 17:00 год 28 березня (четвер).

Нагородження переможців відбудеться після підрахунку голосів. Двірник, який набере найбільшу кількість голосів львів’ян, отримає титул «Найкращий двірник Львова – 2024» і приз, про який буде оголошено згодом.

Важливо: голосувати можна буде лише за ті кандидатури, які були подані в Google-формі на першому етапі. Мешканець може проголосувати один раз і за одного кандидата.

До слова, конкурс «Найкращий двірник Львова» у місті проводять вже вп’яте. Торік кращим двірником Львова став Богдан Єсип, який обслуговує палац Потоцьких у Львові і завдяки визначення кращого двірника вперше поїхав за кордон.

Читайте також: найкращий двірник Львова у 2023 році, який навіть не живе у Львові,  вперше у житті виїхав за кордон