На львівському кладовищі облаштовують під’їзні дороги

Поділитись
ЛКП “Муніципальна обрядова служба” облаштовує під’їзні дороги на Голосківському кладовищі.Про це повідомили у львівській мерії.
 
Як пояснюють на підприємстві, на сьогодні Голосківське кладовище є єдиним діючим кладовищем у Львові. Відтак на ньому постійно відбувається облаштування нових полів для поховань, а це, у свою чергу, вимагає облаштування під’їзних доріг, щоб забезпечити комфортні умови для доїзду до місць поховань як відвідувачам, так і ритуального транспорту.
фото ілюстративне
фото ілюстративне

«Для виконання робіт з облаштування доріг на Голосківському кладовищі ми залучаємо спеціальну техніку. Спочатку вона розрівнює верхній шар ґрунту, а вже після на підготовлену ділянку землі стелимо бетонні плити. За можливості використовуємо будівельний бій, яким пофракційно формується дорожнє полотно. Роботи проводимо власним коштом», – розповіли у ЛКП «Муніципальна обрядова служба».

Минулого місяця працівники ЛКП “Муніципальна обрядова служба” провели очистку Голосківського кладовище від сміття, з якого вивезли 10 машин відходів.

До слова, ЛКП “Муніципальна обрядова служба” здійснює обслуговування 29 цвинтарів, з яких 10 у Львові та 19 на території населених пунктів Львівської громади.

Відомо також, що на цвинтарі на місці, де ростуть великі дерева. вивішують оголошення про те, щоб мешканці, чиї родичі поховані поблизу високих дерев зверталися за послугами з їх обрізки. У такий спосіб натякають, що дерева можуть впасти на пам’ятники і пошкодити їх.

Читайте також: як міські кладовища у Львові прибирають від стихійних звалищ