Майданчики для сміття: чиновники Садового роблять піар, а у центрі не бачать сміттєзвалища

Поділитись
Поки міський голова Львова Андрій Садовий агітує взяти участь у голосуванні за кращого двірника комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс» звітує про встановлення модернізованих майданчиків для збору твердих побутових відходів, центр Львова потопає у смітті.
 
Про такий факт повідомила на Гарячу лінію міста Львова Наталія Попович у Фейсбук.
 
Якщо порівнювати розпіарений на сайті мерії оновлений майданчик закритого типу з’явився на вул. Петлюри, 2а. і майданчик на вулиці Юрій Руфа (колишня Некрасова) у центрі міста, то роботу комунальників видно неозброєним оком (на головному фото)
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Натомість у комунальному підприємстві лише пишуть про перероблений закритий майданчик, який має переваги: безпеку, зручність, естетику та екологічність.

«Модернізація майданчиків для збору ТПВ – це комплексне рішення з багатьма перевагами, яке не лише сприятиме покращенню санітарного стану міста, але й формуватиме екологічну культуру та відповідальність у мешканців.

Зручні та естетичні майданчики мотивують людей сортувати та переробляти відходи, що неабияк сприяє зменшенню їх кількості на звалищах, заощадженню природних ресурсів та збереженню довкілля», – зазначили у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Натомість у центрі Львова бачимо те, що бачимо: ні естетичності, ні зручності, ні безпеки, не кажучи вже про якусь екологічність.

У коментарях дописувачі зазначають, що схожа ситуація із переповненими смітниками і на Любінській. Натомість ЛКП тільки підвищує квартплату, а розкидані автомобільні покришки на подвір’ї не помічає.

До речі, Личаківський район, де знаходиться це сміттєзвалище, очолив чиновник Садового історик за фахом Юрій Лукашевський, якого працевлаштували у такий спосіб після реорганізації департаменту у Ратуші.

 

Читайте також: чиновники Садового прикривають свою бездіяльність начебто відповідальністю власників квартир за балкони