У ЗСУ звільнили з посад відомих речників

Поділитись

Відомий речник Повітряних сил Юрій Ігнат пішов із посади керівника прес-служби. Про це у соцмережах повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук. 

Він також зазначив, що Юрій Ігнат залишатиметься у складі Повітряних сил. Він працюватиме на іншому напрямку. Нову посаду Юрія Ігната командувач не назвав:

«З моменту повномасштабного вторгнення, я особисто дякував цій людині усього двічі на рік – на День народження та професійне свято. За що? За величезний обсяг роботи. А головне – результат боротьби з ворогом на інформаційному фронті!

Як в Україні, так і за кордоном… за що і отримав заслужену державну нагороду від Президента України.

Сьогодні я подякую полковнику Юрію Ігнату уп’яте. Подякую за продуктивну роботу на посаді начальника служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил.

Він залишатиметься у складі Повітряних Сил і працюватиме на іншому напрямку не менш успішно. Не сумніваюсь!

Де б я не був, упевнений, іще неодноразово йому подякую!

Життя триває. Головне – усім залишатись людьми!»

Ще один журналіст та речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Дмитро Лиховій також пішов з цієї військової посади.

Він очолював Об’єднаний прес-центр Сил оборони Таврійського напрямку з 8 лютого 2024 року.

Дмитро Лиховій продовжує свою роботу як офіцер Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.

З редакційних джерел також відомо, що з посади керівника прес-служби обласного ТЦК та СП звільнилася також Марія Левко, яка є, щоправда, не була журналісткою, а військовою за фахом.

Ще один журналіст поміняв мікрофон на піксель.

Журналіст ТСН і офіцер ЗСУ Станіслав Ясинський став речником Командування Медичних сил

У коментарі Детектору медіа Ясинський розповів, що на цій посаді він перебуває з 4 березня, але досі входить у курс справ:

“Це складна галузь, але надважлива. Тому я набуваю додаткових знань. Я весь час спілкуюся з галузевими фахівцями в Командуванні Медичних сил і з медичними працівниками”. 

Станіслав зазначив, що обійняти саме цю посаду було його свідомим рішенням.

“Я бачу, як бракує новин в цьому напрямку – при тому, що медики працюють героїчно. Мені імпонує працювати для ствердження поваги до життя і здоров’я кожного нашого воїна”

 Він також повідомив, що механізм комунікації з суспільством щодо роботи бойових медиків, інформування про складність умов, у яких вони надають допомогу нашим захисникам на фронті, налагоджений, “але будемо докладати всіх можливих зусиль, щоб його покращити”.