У Львові працівники ТЦК мобілізували чоловіка у частину без проходження ВЛК

Поділитись

У Львові працівники ТЦК продовжують виловлювати чоловіків і силоміць у бусах привозити їх у військкомати для відправки у частини.

 Минулої п’ятниці увечері у Львові із застосуванням фізичної сили працівники Шевченківського ТЦК запхали в бус чоловіка і доставили для проходження ВЛК.

За словами його дружини Віолети, Кирилу Тарану не вручали повістки на місці затримання.

Кирило відмовився проходити ВЛК, бо не мав при собі медичних документів, які б хотів надати комісії.

«Близько 04:00 16 березня був готовий наказ про мобілізацію мого чоловіка із підписом начальника Шевченківського РТЦК та СП – Романа Немишкала, якого у приміщенні не було, але наказ був ним підписаний та скріплений печаткою.

На місце викликали поліцію та працівників ВСП, поки вони приїхали на нього зробили наказ про мобілізацію, хоч він не пройшов ВЛК (не був в жодному кабінеті)», – написала Віолетта Таран, додавши, що її чоловік перебуває в дорозі до військової частини у Рівному.

У пабліках пишуть, що керівник Львівського обласного ТЦК та СП Артур Ніязов відреагував на цей випадок, він повідомив, що за цим фактом  проведуть службове розслідування, пообіцявши притягнути винних до відповідальності.

Водночас на сторінці Львівського обласного ТЦК описується цивілізована популяризація служби у війську.

Повідомляється, що на Львівщині відбуваються заходи з рекрутингу в Збройні Сили України. Представники рекрутингу та комплектування РТЦК та СП Львівської області спільно з представниками морської піхоти ВМС ЗСУ та ДШВ ЗСУ розповідають громадянам про особливості та переваги служби за контрактом.

А це: стабільне фінансове забезпечення, безкоштовне лікування, якісне навчання та тренування в Україні і за кордоном, перспектива кар’єрного зростання, розвиток лідерських навиків.

Раніше : заходи оповіщення, а в народі ”запаковки” відбулись в районі Тракту Глинянського ;на вулиці Гавришкевича, 8 ; у центрі Львова