Кольори і тренди весни 2024: стримано і збалансовано

Поділитись

У цьому сезоні весна-2024-и вражатиме нас різноманітністю.

У звіті інституту PANTONE вже перелічені основні вектори споживчого настрою – у 2024-у ми знаходимо менше яскравих кольорів і більш стримані тони. 

Можемо впевнено говорити про світло-блакитний «Chambray Blue», ніжно-рожевий «Desert Flower».

Експерти запевняють, що, включаючи ці відтінки в інтер’єр будинку через декоративні аксесуари, Ви викликаєте відчуття балансу та природної краси.

Від тренду не відстає Gunia Project – бренд виняткових речей, які виготовляються на основі надбань української та світової культури. Капсульні колекції марки – це симбіоз етнографічного дослідження і дизайнерського мислення. 

 

Український бренд активно використовує трендові кольори.

Розвивається й багатофункціональний дизайн.

Розгляньте меблі, які служать подвійним цілям, такі як модульні дивани та розкладні обідні столи. Ця тенденція не тільки максималізує функціональність вашого простору, але й адаптується до динамічних потреб сучасного життя.

Якщо меблі будуть в світло-блакитному кольорі – ви в тренді. Блакитний – підходить майже для будь-чого, від фарби та декоративних елементів до плитки та меблів.

Одяг

У жіночому одязі переважатимуть квіткові мотиви. Дизайнери на початку цього року роблять ставки саме на квіткові мотиви. І говоримо ми не лише про принти, а й про об’ємні деталі на одязі та навіть розрізи у вигляді квітів. 

Троянди тут стали головним об’єктом, яким надихалися бренди.

Сумки

Сумки невеликих розмірів, у які можна помістити хіба найнеобхідніше, можна відкласти на кінець року.

У весняно-літньому сезоні модно буде носити масивні і громіздкі моделі, що, подібно до сумки Герміони Ґрейнджер, зберігатимуть усе: від ноутбука до книг і цілої косметички.

Завдяки універсальності та зручності такими сумками можна доповнювати образи й для прогулянок, і для спорту, і для роботи, і для тривалих подорожей. 

Варіацій громіздких сумок немало: дизайнери поекспериментували з формами, кольорами, текстурами та деталями.

Естетика 90-их

Нові колекції та тренди часом звертаються за досвідом у естетику 90-их років. 

Цієї весни будемо бачити стриманий мінімалізм у стилі цього модного десятиліття. Об’ємні піджаки, спідниці-олівці, сукні максі та джинси прямого крою — беремо на замітку головні елементи естетики 90-х і створюємо з ними власні образи.

А щоб отримати нові ідеї для стилізації таких луків, можете переглянути фото ікон стилю тих часів.

Нарешті, повертаємося до цього, з чого ми почали розмову про сучасні тренди цієї весни 2024 (головне фото – ред).

Прийшов тренд на пастельні й ніжні тони, що надаватимуть невагомості образам.

І найголовнішим серед них став небесно-блакитний, який немовби й був створений спеціально для весняного вбрання.

Такий колір підійде майже кожній і підкреслить найголовніші риси. А ще його легко поєднати з іншими відтінками — також пастельними чи навпаки яскравими.

Читайте також: який манікюр у тренді весною 2024

Підготувала Ольга Іванів