У Брюховичах з’явився сквер пам’яті добровольців

Поділитись

У Брюховичах, на вул. Незалежності України, буде сквер пам’яті воїнів добровольчих формувань.

 
Сьогодні, 14 березня, у День українського добровольця, тут висадили дерева та встановили інформаційну таблицю.
 
А найближчим часом ця зелена зона офіційно отримає статус скверу. про це повідомили у мерії Львова.
фото Романа Балука для Львівської міської ради
фото Романа Балука для Львівської міської ради

«Йдеться про територію, площею 1, 4309 га.

Тут ростуть зелені насадження, в основному сосни та модрини, а також є дитячий та спортивний майданчики. На найближчу сесію колеги готують ухвалу, відповідно до якої ця територія отримає статус скверу та матиме балансоутримувача.

Окрім того, була позиція мешканців та воїнів-добровольців, щоб присвятити цей сквер воїнам добровольчих формувань», – розповіла керівниця департаменту міської агломерації ЛМР Ірина Круглова.

Відтак, сьогодні на цій локації добровольці, активні місцеві мешканці та представники міста висадили 5 модрин. Також там встановили інформаційну таблицю з назвою скверу.

 «Останні роки ця територія була занедбана. Ми шукали шляхи, як її впорядкувати. Вийшла гарна нагода, коли дізнались, що хлопці шукають місце, де б можна було облаштувати сквер, присвячений добровольцям. Ми запропонували це місце у Брюховичах. Зібралися всі, долучилися комунальні служби міста і буквально за три дні очистили цю територію. Для нас, місцевих мешканців, це дуже важливо. Це фактично діючий сквер, тут завжди багато людей», – розповіла місцева мешканка Юлія Лацик.

Надалі сквер пам’яті воїнів добровольчих формувань буде обслуговувати ЛКП «Зелений Львів».

До слова, за інформацією управління екології та благоустрою міськради, на території Львівської громади є 135 скверів та 42 парки.

Довідка

День українського добровольця відзначають 14 березня. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону.

Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої країни.


Читайте також: відомо, яку зарплату отримує керівник “Львівавтодору” Микола Власюк