росіянам не вдасться пройти по Києву парадом ніколи – Сирський

Поділитись

У День українського добровольця, який відзначається 14-го березня вже упродовж десяти років, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський звернувся до українських воїнів на своїй сторінці у Фейсбук. 

Сирський згадав як формували добробати і подякував захисникам та зазначив, що командування зробить все, щоб кожному знайшлось місце в армії відповідно до навичок. 

«Рівно 10 років тому, 14 березня, вранці, прямо з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. Вони стали бійцями першого добровольчого батальйону Національної гвардії України. За кілька днів добровольчі батальйони вже організовувались у багатьох містах України. Вчорашні вчителі, лікарі, студенти, підприємці, спортсмени, айтівці зробили свій вибір – боронити незалежність України», – зазначив головком.

Сирський підкреслив, що українські добровольці були на захисті України в зоні Антитерористичної операції на сході, а у лютому 2022 року багато воїнів добровільно мобілізувалися до армії.

«Командуючи обороною столиці, я дав наказ мобілізовувати усіх добровольців безпосередньо через бригади та батальйони, на базі сил територіальної оборони, бо розумів, що добровольці прийшли захищати свої родини, свої рідні вулиці та міста, свою країну.

Дивлячись на ті черги, я остаточно зрозумів, що росіянам не вдасться пройти парадом у Києві. Ні за три дні, ні за три місяці. Ніколи», – заявив Сирський.

Головнокомандувач ЗСУ вшанував пам’ять полеглих захисників та подякував українським добровольцям, які служить у війську і які збираються приєднатися до армії.

«Ми зробимо все, щоб для кожного і кожної з вас знайшлось місце відповідне до ваших навичок, умінь і можливостей», – додав Сирський.

Читайте також: у Львові до Дня добровольця відбудеться вечір пам’яті Юрія Руфа