Скільки F-16 Україна отримає до літа ?

Поділитись

Перші літаки F-16, які Україні обіцяють вже більше року, ми зможемо отримати хіба влітку. До того ж українські пілоти досі не розпочали навчання у центрі, що спеціально створено для них на румунській авіабазі Фетешті, пише видання “Главком” з  посиланням  на The New York Times.

Цю ж авіабазу у румунському Фетешті на південному сході Румунії союзники НАТО також використовують для навчання своїх льотчиків. Це не означає, що українські пілоти не готуються. Дванадцять людей – менше, ніж повна ескадрилья – мають бути готові до бойових вильотів на F-16 до літа цього року після 10 місяців навчання у Данії, Великій Британії та США.

Іноземні інструктори сподіваються, що українці матимуть змогу здійснювати бойові вильоти на F-16 до літа цього року. Але на той час, коли вони повернуться на батьківщину, Київ планує отримати декілька із 45 винищувачів, які обіцяли союзники.

«До моменту повернення пілотів в Україну з 45 винищувачів F-16, обіцяних європейськими союзниками, буде поставлено лише шість», – йдеться у статті.

Західні експерти зазначають, що залишається багато невизначеності щодо термінів відправлення літаків та їх кількості. Вони також не можуть достеменно сказати, як швидко вдасться навчитися українських пілотів та технічний персонал, які зможуть правильно обслуговувати F-16.

НАТО прагне прискорити підготовку українців, зменшуючи звичайний курс.

Інші країни не визначили дату постачання своїх F-16. Нідерланди, які зобов’язалися надати 24 літаки, зберігатимуть їх доти, доки Україна не буде готова їх прийняти, сказав представник міністерства оборони Нідерландів.

Проте процес триває повільніше, ніж розраховували Київ та його союзники, оскільки льотчикам доводиться освоювати англійську мову та західну військову практику, щоб ефективно використати F-16.

Близько 50 українських техніків проходять навчання в Данії для обслуговування та ремонту винищувачів та роботи з їх озброєнням, оскільки F-16 є настільки складними, що для обслуговування кожного з них зазвичай потрібно від 8 до 14 осіб.

За словами офіційних осіб, західним оборонним підрядникам доведеться супроводжувати винищувачі на Україну та залишатися з ними доти, доки не буде достатньо українських екіпажів для їхнього належного обслуговування.

Крім того, є ще одна проблема. Необхідність ремонту українських злітно-посадкових смуг, які застаріли або були пошкоджені внаслідок бойових дій, також можуть ще більше відстрочити залучення F-16 у війну, наголошує The New York Times.

Читайте також: чи готові українські злітні смуги до F-16 ?