Лідер української збірної пропустить матч плей-оф з Боснією через травму

Поділитись

Вже 21-го березня збірна України з футболу проведе матч плей-оф із командою Боснії та Герцеговини за вихід на Євро-2024. 

На жаль, у цьому поєдинку скоріш за все не зіграє провідний півзахисник української дружини і гравець іспанської “Жирони” Віктор Циганков. 

Український півзахисник у вчорашньому матці  жиронців проти клубу “Осасуна” вийшов на поле у старті і на 13-й хвилині асистував на Порту.

А на 64-й українця було замінено на Яна Коуту через травму коліна. Про це повідомили на сайті sport.ua

Колишній працівник медичного відділу ФК «Рух» Дмитро Бабелюк прокоментував травму Циганкова:

«Циганков ушкодив медіальну звʼязку коліна і, скоріш за все, пропустить матчі збірної . Травмою для Віктора Циганкова закінчилася сьогоднішня гра Жирони.

Під час боротьби за мʼяч відбувся контакт з суперником, який призвів до вигину внутрішньої частини коліна. Гравець одразу відчув дискомфорт і чітко локалізував проблему.

Віктор намагався продовжити гру, але після бігу зі зміною напрямку попросив заміну. Біг зі зміною напрямку руху є типовим тестом на функцію медіальної звʼязки.

Після заміни лікарі поставили лід на ділянку медіальної звʼязки коліна. Щодо термінів, то навіть при мінімальному ушкодженні гравець потребує мінімум місяць на відновлення. 

Останній такий кейс з ідентичною травмою трапився з Трентом, якого лікарі підпустили до ігор вже після трьох тижнів, що призвело до рецидиву та вильоту мінімум на 2 місяці. Є надія, що травма виявиться несерйозною, але дуже мало шансів, що гравець зможе допомогти збірній без шкоди для свого здоровʼя», – написав Бабелюк.

Якщо українці обіграють у першому матчі боснійців, то 26 березня зустрінуться із переможцями поєдинку Ізраїль – Ісландія, який буде вирішальним для виходу на Євро-2024.

Читайте також: у львівському футбольному клубі з’явиться новачок з Бразилії