Затримали колишнього нардепа, якого підозрюють у торгівлі конфіскованими нафтопродуктами

Сьогодні, 12-го лютого, затримали колишнього нардепа Сергія Пашинського.
 
Його підозрюють у заволодінні арештованими 97 тисяч тонн нафтопродуктів на майже 1 млрд грн. Вони були арештовані у рамках розслідування “злочинної схеми Курченка” і надалі були реалізовані за заниженими цінами бізнесмену Сергію Тищенку з оточення Пашинського. Про це повідомили у групі Центр протидії корупції у Фейсбук.
 
Питання не у законності арешту нафтопродуктів Курченка, а у можливому незаконному дерибані арештованого активу. Тобто про повернення нафти чи грошей негіднику Курченку ніякої мови бути не може.
 
Підозри з’явились лише зараз. Нові деталі, можливо, стануть зрозумілі, коли будуть розглядатися клопотання про обрання запобіжних заходів.
 
Втім, сам Сергій Пашинський заперечує звинувачення на свою адресу.
 
Про це він написав у Фейсбуці і вважає, що торгівлю нафтопродуктами “кришують служби”, про що заявляв ще у 2015-у році.
 
“Сьогодні слідчі СБУ та НАБУ вручили мені підозру за так зване «розкрадання» палива «Роснефті», яким в інтересах росіян торгував зрадник Курченко.
 
Усе так зване «розкрадання» полягало в конфіскації цього палива та передачі його на користь ЗСУ.
 
Звинувачення відкидаю.
 
Вбачаю в діях правоохоронців опосередковану роботу на країну-агресора, якій заради зриву боєздатності ЗСУ конче потрібно усунути мене від моїх посадових обов’язків як голови «Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України».
 
Цікаво, що текст підозри підготовлений на основі мого ж інтерв’ю 2015 року виданню «Українcька правда». Якщо когось цікавить – можете з ним ознайомитися !”, – написав Пашинський.