ЗСУ зможуть піти у контрнаступ за певних умов

На думку колишнього військового Євгена Дикого, російські окупанти зможуть наступати на Авдіївку, Куп’янськ і Лиман лише до весни.

На думку колишнього командира роти батальйону “Айдар”, росіяни не мають резервів і ресурсів на те, щоб наступати довго, навіть у такому темпі, як зараз.

Він припускає, що наступ ворога протриває до весни і тоді для ЗСУ відкривається вікно можливостей. Про це він розповів у інтерв’ю «24 каналу».

«Ми не йдеться про якісь стратегічні прориви, походи на Київ чи Харків. Але навіть той «повзучий» наступ, який все ж таки дуже активно ведеться на Авдіївку, Куп’янськ, Лиман, – на це окупантів вистачить до весни», – припустив військовий.

Навесні для ЗСУ відкриється вікно можливостей. А от чи зможе Україна ним скористатись – залежить від того, чи буде кому наступати й чи буде в нас нормальне постачання зброї.

«Якщо в нас дійсно на весну буде поповнення людей і поновиться постачання БК, то з погляду саме стану нашого ворога в нас не просто з’явиться можливість наступати – у нас буде гостра потреба наступати», – пояснив Дикий.

Він також підкреслив, що вікна можливостей узагалі краще не пропускати, як це, на його думку, відбулося у 2022 році.

«На жаль, ми вже маємо деякі неприємні моменти. У нас могло б бути вікно можливостей добити окупантів ще у 2022 році. Але, на жаль, вчасно не було поставлено достатньої кількості заліза… Вікно можливостей закрилося після масової мобілізації в Росії, та почалася абсолютно інша війна.

Наступне вікно дійсно відкриється цієї весни. А от чи будемо ми готові, визначається наразі нашою мобілізацією і в Конгресі США», – вважає військовий.