Не поповнюйте Леокарт 1-го лютого – оновлюється система

На сайті міської ради вийшло попередження про те, що система безготівкової оплати у громадському транспорті Львова Леокарт 1-го лютого не буде працювати коректно через оновлення програми.

Йдеться про те, щоб не поповнювати картки Леокарт увечері після 19 години.

Однак ми пропонуємо перестрахуватися і краще не поповнювати Леокарт 1-го лютого взагалі, щоб не виникало потім питань про те, куди зникли кошти при поповненні.

У зв’язку із запланованими технічними роботами та оновленням програмного забезпечення системи, завтра, 1 лютого, з 19:00 тимчасово не буде можливості поповнити ЛеоКарт. Попередньо, роботи триватимуть близько 5 годин – орієнтовно до 00:00 2 лютого.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Просимо власників ЛеоКарт врахувати цю інформацію. Для вашої зручності, рекомендуємо заздалегідь поповнити баланс своїх транспортних карток. 

Якщо ж коштів на ЛеоКарт буде все-таки недостатньо, то, нагадуємо, безготівково оплатити проїзд можна банківською карткою чи  пристроєм із підтримкою Apple Pay\Google Pay», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

У комунальному підприємстві сподіваються на розуміння мешканців та просять вибачити за тимчасові незручності.

Додамо, наразі доступні такі способи поповнення балансу загальних і персоналізованих ЛеоКарт: онлайн – через застосунок та веб-сайт EasyPay; через термінали EasyPay та у 40 кіосках «Інтерпрес».

До слова, на сьогодні у Львові придбано понад 88 тис. транспортних карток ЛеоКарт.