У львівському громадському транспорті завелися пранкери – “збивають” валідатори

Поділитись

Журналісти одного із львівських телеканалів провели розслідування на підставі відео із мережі Тік Ток.

Йдеться про розваги підлітків, які навмисно вводять на валідаторі у громадському транспорті Львова додаткові функції як от додатковий багаж або додаткові попутники. За всі ці опції оплачує той пасажир, який сканує свою банківську картку або картку “Леокарт”.

Справа в тому, що додаткові опції для оплати через валідатор діють приблизно до 10 секунд. Далі меню валідатора перелаштовується на початкове меню, коли пасажир звичайно оплачує свій квиток за проїзд.

Саме тому, коли заходите у салон трамвая, тролейбуса чи автобуса, потрібно на секунду звернути увагу на те чи не увімкнено додаткових функцій для оплати за попутників чи багажу.

Підлітки, які натискають такі опції на валідаторі, регочуть з того, що хтось оплачує їхні “розваги” приклавши картку до термінала. Натиснувши додаткові функції на валідаторі, вони одразу намагаються вийти з транспорту, щоб не опинитися у салоні разом із тією особою, яка провела оплату.

Керівник “Львівавтодору” Микола Власюк порадив пасажирам бути уважнішими при оплаті  і  якщо щось запідозрили, то дочекатися поки меню валідатора не повернеться у початкове або ж обнулити будь-які опції, якщо вони висвічуються на валідаторі.

YouTube player