95-ий квартал образив біженку зі Скадовська

Міський голова Скадовська Олександр Яковлєв відреагував на жарт від студії «Квартал 95» про переселенку з окупованого росіянами міста, яка переїхала на Закарпаття. Про це повідомляє сайт Детектор медіа.

Епізод, яким обурився Яковлєв, вийшов в рамках «Новорічного вечірнього кварталу» ввечері 31 грудня в етері каналу «1+1 Україна»

Сценка зобразила переселенку із окупованого росіянами Скадовська на Херсонщині, яка переїхала на Закарпаття і соромлячись, намагається розмовляти українською, при цьому перекручуючи слова.

Жінка пояснює, що досі не спілкувалась українською, тому що вона «сіська довська» (зі Скадовська), «разговорювала на росіянському язику», а українську хіба у школі «вирчала / вовчара» (вивчала) тощо.

Мер окупованого Скадовська звернув увагу на недотепні жарти режисерів гумористичного шоу  про  «сіськи» зі Скадовська  та закликав до вибачень перед українцями . Він запустив флешмоб ”Cкадовськ говорить українською” і зачитав вірш Григорія Чубая ”В двадцятий вік не просто жити”.

«Детектор медіа» звернувся до «1+1 media» із запитом, чи вважають вони такі жарти щодо людей з окупованих територій прийнятним і чи планують якось відреагувати на обурення голови Скадовська.