На Львівщині жінка уклала фіктивний шлюб, щоб 20-річний чоловік виїхав за кордон

Поділитись

Жінку, яка уклала фіктивний шлюб із 20-річним чоловіком для його виїзду за кордон викрили правоохоронці та прикордонники.

До цієї операції були задіяні оперативники Управління міграційної поліції у Львівській області слідчі відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №1 спільно з військовослужбовцями 7-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України, за процесуального керівництва Жовківської окружної прокуратури, під час проведення спецоперації «Мігрант».

Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Львівщини.

Встановлено, що підозрювана – інвалід ІІ групи, уклала фіктивний шлюб зі своїм 20-річним знайомим аби той міг уникнути мобілізації та виїхати за межі держави як особа, котра супроводжує у закордонній поїздці дружину з інвалідністю. Під час спроби перетину кордону України з Республікою Польща їх викрили оперативники.

Слідчі повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.