Ухилянтів не так багато як може здатися, – речник Міноборони

Міністерство оборони не бачить неготовності українців захищати свою країну, причому ухилянтів насправді небагато. Про це повідомив речник Міноборони Ілларіон Павлюк, пише видання “Главком” з посиланням на виступ речника у телемарафоні. Павлюк розповів, що нині спостерігається суттєвий сплеск уваги до теми ухилянтів, проте насправді їх не так багато, як може здатися. За словами Павлюка, в Україні велика кількість тих, хто отримав повістку і прийшов у військкомат, де їх або мобілізували, або визнали непридатними чи сказали чекати, але «їхні голоси не чують». Речник Міноборони повідомив, що є законні методи роботи з ухилянтами.
«Але ми на них настільки багато концентруємося, що мимоволі створюємо враження, що це якась істотна частина, ледве не більшість. Це дуже небезпечно і так точно не є», – зазначив він.
Публікації у медіа про тих військовозобов’язаних чоловіків, які ухиляються від служби, справляють враження, що в Україні більше людей, які обурені мобілізацією, ніж тих, хто готовий захищати свою країну.
«Я не бачу такої тотальної неготовності українців захищати свою країну, як це можна уявити, орієнтуючись на негативні повідомлення», – повідомив Ілларіон Павлюк і зазначив, що війна триває і служити мають не лише добровольці, а й ті, хто йти до армії не хотів.