ТЦК на Львівщині мобілізували обмежено придатного (з дитинства) чоловіка

Представники Червоноградського РТЦК та СП мобілізували обмежено придатного чоловіка, який ніколи не був на військовому обліку. Про це повідомили у телеграмі “Реальний Львів”, куди звернулася сестра мобілізованого чоловіка.

“Мого рідного брата перехопили представники Червоноградського РТЦК та СП. Він мав при собі документи, що є обмежено придатним і ніколи не був на військовому обліку.

У нього забрали телефон, документи і цілий день катали по комісіям під конвоєм, не даючи навіть змоги зателефонувати родичам і надати лікарям свій діагноз про перенесену важку травму в дитинстві, на підставі чого його було звільнено від проходження військової служби”, – написала сестра мобілізованого.

“Його зловили як злодія. Він живе за місцем прописки і ніколи до цього не отримував повістки.

У лютому 2022 сам замельдувався у військкомат, але тоді йому сказали, що такі вояки їм не потрібні.

Сьогодні його одного кілька військових катали між Червоноградом і Сокалем, лікарі визнали його здоровим, навіть не подивившись на виписки з історії хвороби, і без права заїхати додому одного в машині ввечері повезли на полігон у Рівне”, – зазначила Галина Чоп.

“Я розумію, в країні війна і моя родина від неї не ховалась, всіляко підтримуючи військових. Але чому мого брата везуть у військо, як злодія ?

Хто має за це відповідати ? Як людина, яка ще зранку була обмежено придатна, стала абсолютно здоровою під вечір ? Чи це хороша мотивація для людей вступати в Збройні Сили ?

Мамі навіть не дали можливості з ним поговорити. Як так ???” – запитує обурена жінка.

Чекаємо чергового “розслідування” від Львівського обласного ТЦК та СП