Відомий український командир закликав мобілізовувати на війну 18-20-річних

Поділитись

Випускник науково-навчального інституту міжнародних відносин, історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, командир 1-го загону ССО «Азов» Київ Петро Горбатенко, позивний «Ролло» вважає, що воювати потрібно мобілізувати 18-20-річних.

Про це він заявив в інтерв’ю ведучій ТСН Наталії Мосейчук.

Військовий та командир штурмового батальйону закликав підходити до мобілізації в Україні ширше. Мовляв, студенти також можуть воювати:

За його словами, ніхто не вміє воювати, не готовий та не народжений для війни. Все видобувається, все готується. Питання у підході до підготовки.

Він також переконаний, що не слід мобілізовувати дідів, образно кажучи 50-річних чоловіків, у більшості з яких вже за життя назбиралося купа болячок.

Варто сказати, що Петро Горбатенко є частим гостем журналістки ТСН. Раніше він наголошував на тому, що “арестовичі та жданови” далекі від військових реалій на фронті.

Петро Горбатенко пішов на війну ще у 2015 році, коли був студентом.

Петро Горбатенко також давав інтерв’ю ще одній популярній журналістці Яніні Соколовій.

Відомі також його вислови про те, що якщо чоловік втратив роботу, то хай йде у військо – тут є і матеріальне забезпечення і робота і добра команда.

Мобілізовувати на війну 18-20-річних