Андрій Садовий полетів до Кореї домовлятися про обмін чиновниками

Вчора, 6-го листопада, міський голова Львова прилетів до південнокорейського Сеула.
Як повідомила його прес-служба, Садовий підписав меморандум з Корейською земельно-житловою корпорацією. Меморандум має посилити співпрацю між Львівською міською територіальною громадою та Республікою Корея у відбудові і розвитку міста.
Меморандум передбачає співпрацю у таких сферах відбудови і розвитку Львівської міської територіальної громади: –   реалізація проєктів відбудови та розвитку міської інфраструктури у ЛМТГ; –   реалізація проєктів міського планування та розвитку (у тому числі розумні міста); –   розвиток міських промислових територій та будівництва індустріальних парків; –   програми навчання і обміну знаннями для працівників Львівської міської ради; –   інші сфери співпраці погоджені сторонами. З 6 до 11 листопада у Сеулі, Республіка Корея, проходить «1-а Програма обміну знаннями з питань співробітництва у сфері реконструкції». Сюди запросили українських урядників та представників місцевого самоврядування, наукової спільноти та бізнесу. Делегати матимуть зустрічі із корейськими фахівцями сфери розвитку міст та житлобудування з метою розробки планів проєктів, які можуть бути реалізовані згодом. «1-а Програма обміну знаннями з питань співробітництва у сфері реконструкції» об’єднує лекційні та дискусійні сесії щодо національного земельного та міського розвитку, моделі розумного міста для збалансованого регіонального розвитку, інноваційні підходи та рішення для економічних незалежних міст. Також в рамках Програми відбудеться спеціальна конференція з глобального співробітництва щодо реконструкції після конфліктів та катастроф в епоху цифрових технологій.

Довідка

Основні повноваження та обов’язки Корейської земельно-житлової корпорації: забезпечення житлом, особливо для тих, хто потребує, і тих, хто вперше має житло; розвиток розумного міста на основі ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) завдяки багаторічному досвіду розвитку нових міст; регенерація міст для відновлення функцій старих міст, щоб вони стали розумнішими та стійкішими; регіональний розвиток через містобудівну, житлову та промислову інфраструктуру. Центр глобальної співпраці Корейської земельно-житлової корпорації є першим вікном глобальної мережі організацій. Це місце, де партнери в усьому світі ознайомлюються з більш ніж 60-річним ноу-хау Корейською земельно-житловою корпорацією, щодо житлового будівництва, розвитку міст, а останнім часом – розумних міст і відродження міст за допомогою програм обміну знаннями та розвитку потенціалу