Водії львівських автобусів скаржаться на переслідування

Поділитись

Редакція розповідала про випадок, який трапився у Львові у минулі вихідні, коли водій автобуса начебто не помітив на зупинці чоловіка без ноги і зачинив перед ним двері. Водія, який стверджував, що не бачив чоловіка, не звільнили, але дали догану.

А вже сьогодні на автобуси цього АТП, якому належить маршрут, водій якого провинився, почали наклеювати наліпки про неповагу до військових.

Сайт міста Львова опублікував повідомлення в. о. директора ЛК АТП-1 Сергія Климчука, який стверджує, що вчора, 24-го жовтня, у післяобідній час відбулося кілька провокацій щодо водіїв їх підприємства.
Зокрема, на пл. Двірцевій, біля залізничного вокзалу, невідомі особи почали розклеювати на автобусах наліпки зі словами «Тут не поважають військових».
фото ілюстративне
фото ілюстративне

«Ці випадки погано впливають на моральний стан усіх наших водіїв, які, наголошую, перевозять велику кількість людей. А на 29-й маршрут взагалі ніхто із водіїв не хоче виходити. Вважаю це провокаціями, адже ми представили відео цієї ситуації з камер спостереження, і водій поніс справедливе покарання щодо своїх дій», – наголосив Сергій Климчук, в. о. директора ЛК АТП-1.

Як повідомив керівник міського управління транспорту Орест Олеськів, водія покарали доганою та зняли премію за жовтень.

«Я розмовляв з водієм. Він не бачив чоловіка на зупинці. Він почав рух, і лише після цього люди в салоні почали кричати, аби він став, бо на зупинці – людина без кінцівки. Та водій уже почав маневр і створював аварійність на дорозі – перед ним стояло кілька інших автобусів. Маю відео з камер спостереження», – розповів Орест Олеськів.

Керівник управління зазначив, що водій мав би вчинити по-іншому та спокійно пояснити пасажирам свої дії, чому він не зміг зупинити рух автобуса.

Тому покарання – адміністративне у вигляді догани та зняття премії. Водночас в АТП-1 повідомили, що на відео з камер спостереження видно, що чоловік на зупинці був одягнений у цивільний одяг, тож звинувачувати, що водій не поважає військових, у цій ситуації не зовсім коректно.

YouTube player