Відомі деталі обшуку офісу мережі закладів !Fest у Львові

Поділитись

Редакція вже повідомляла про обшуки у бізнес структурах, що керують закладами харчування мережі !Fest у Львові. Ці заклади підозрюють в ухиленні від сплати податків через оплату праці працівникам у конвертах.

Детективи Бюро економічної безпеки провели обшук в головному офісі холдингу, до складу якого входить понад 60 різноманітних субʼєктів господарювання. Про це стало відомо із сайту Бюро економічної боротьби.

Обшук проводився в межах розслідування кримінального провадження стосовно схеми ухилення від сплати податків.

На підставі ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва у Львові було проведено обшук за адресою розташування головного офісу групи компаній.

1. Перед початком слідчої дії співробітники Бюро економічної безпеки надали представникам компанії ухвалу про проведення обшуку та розʼяснили процедуру його проведення, а також права та обов’язки учасників обшуку.

 

2. Обшук тривав 16 годин. Впродовж цього часу 25 детективів та 6 співробітників для оперативної підтримки відпрацювали понад 2000 кв м території, на якій розташований офіс, та саму будівлю, що має 5 поверхів та 7 окремих виходів.

 

3. Під час обшуку на місці знаходились адвокати, керівництво й співробітники офісу, а також охорона компанії, що мала при собі зброю.

 

4. За результатами обшуку детективи виявили та вилучили з дотриманням всіх норм чинного законодавства:

 

415 банківських карток, які належать співробітникам та найманим працівникам групи компаній

готівка і картки

⁃ реєстри для поповнення банківських рахунків, документи щодо нарахування та виплати заробітної плати найманим працівникам

 

⁃ готівку: різні валюти в грошовому еквіваленті близько 8 000 000 грн

 

 

5. Саме здобуттям цих доказів й було обумовлено проведення обшуку. Адже отримати їх шляхом проведення інших процесуальних дій було б неможливо.

 

6. Компʼютерна техніка з офісу не вилучалась, всі приміщення та сейфи були відкриті представниками підприємства добровільно, без застосування спецзасобів.

 

7. Водночас слідчі дії проводились з урахуванням специфіки роботи підприємства та без створення обставин, які б перешкоджали його подальшій законній діяльності.

 

8. Жодних клопотань від представників холдингу про порушення з боку співробітників БЕБ під час обшуку не надходило.

Наголошуємо, обшук – це одна зі слідчих дій, яка обумовлена необхідністю здобуття доказів, отримати які шляхом проведення інших процесуальних дій неможливо.

Детективи БЕБ під час проведення обшуку дотримуються професійної етики та норм чинного законодавства.

Наразі досудове розслідування триває. БЕБ інформуватиме про подальший перебіг справи.