На Личаківському кладовищі затримали чоловіка, що викрадав кільця з гробівців

Поділитись

Сьогодні , 21 серпня, вранці на Личаківському цвинтарі охоронці затримали чоловіка, якого підозрюють в крадіжках декоративних кілець з гробівців. Про це повідомили на сайті мерії.

Як розповів керівник ЛКП «Музей-заповідник «Личаківський цвинтар» Олександр Дмитрів, знайти крадія вдалося завдяки камерам відеоспостереження. Зловмисника вже передали правоохоронцям.

«За крадієм наші охоронці «полювали» близько місяця – з того часу, як до нас почали надходити скарги щодо зникнення кілець з гробівців. «Вичислити» його вдалося за допомогою відеокамер, де зафіксовано як чоловік викрадає кільця.  І сьогодні охоронці затримали його біля могил на полі №49. Викрадені кільця, що виготовлені переважно з бронзи або латуні, зловмисник здавав на металобрухт. Ринкова ціна одного такого аксесуару для склепу коливається в межах 1 – 5 тисяч гривень», – розповів Олександр Дмитрів.

Він додав, що на сьогодні за фактом викрадення кілець до правоохоронних органів скеровано 9 заяв. «Але насправді крадіжок було більше – просто деякі родичі не захотіли писати відповідних заяв», –  зазначив Олександр Дмитрів.

YouTube player