У Львові на магістральній вулиці заборонять поворот ліворуч

Раніше ми вже повідомляли, що на відремонтованій вулиці Шевченка, яка повноцінно запрацювала з 1-го червня після двох років ремонту, розглядають ймовірність скасування одного повороту ліворуч, якщо їхати у центр міста.

У ЛКП «Львівавтодор» повідомили. що управління патрульної поліції у Львівській області погодило схему організації дорожнього руху, яка передбачає заборону лівого повороту з вул. Шевченка на вул. Ярослава Мудрого. Сьогодні, 23 червня, упродовж дня будуть встановлені відповідні дорожні знаки, а з 00:00 год 24 червня нова схема організації руху на вул. Шевченка вступить у дію.


Завантажити фото

«Завдяки цій зміні організації дорожнього руху є можливість пропускати транспортні потоки по вул. Шевченка в одній фазі руху: до центру рух прямо та ліворуч з середньої смуги руху, праворуч з крайньої правої, а також рух з центру прямо та праворуч.

Це рішення дозволяє збільшити дозвільний сигнал світлофора для потоку, який рухається з центру міста, а також збільшити дозвільний сигнал для руху з вулиці Ярослава Мудрого. Наслідком цих змін буде зменшення черг та транспортних затримок на перехресті”, – наголошують у відділі транспортного планування та моделювання ЛКП “Львівавтодор”.

Відповідно до погодженої схеми організації дорожнього руху сьогодні, 23 червня, будуть змінені необхідні дорожні знаки, зокрема два дорожні знаки 5.62 “Схема руху”. Один з них розміщуватиметься біля перехрестя вул. Шевченка – Клепарівська. На ньому зображено перший альтернативний маршрут об’їзду цього маневру: вул. Захисників України – вул. Городоцька – вул. Ярослава Мудрого. Інший знак “Схема руху” буде на вул. Шевченка, 42а, де вказано ще один альтернативний шлях об’їзду: вул. Шевченка – вул. Бортнянського – вул. Квітки-Основ’яненка – вул. Олени Степанівни – вул. Ярослава Мудрого.