На Львівщині на підпільному заводику виготовляли тонни пального

Поділитись

Правоохоронці Львівщини оголосили підозру організаторам підпільного виробництва пального у промислових масштабах. Про це поліція повідомила у соцмережах.

Потужності нафтопереробного комплексу дозволяли виготовляти до 5 тонн дизпалива та бензину на день. П’ятьом фігурантам може загрожувати до 5 років позбавлення волі.

У квітні 2023 року діяльність підпільного виробництва пального припинили оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції спільно колегами-правоохоронцями.

Організували нелегальний бізнес керівники комерційних структур та залучили осіб, обізнаних із технологічними процесами переробки нафти. На потужностях нафтопереробного комплексу в Стрийському районі ділки налагодили повний цикл виробництва дизельного пального та бензину. На заводі позмінно працювало по два технологи, а виробничі можливості дозволяли отримувати до 5 тонн нафтопродуктів на день.

Надалі готову продукцію реалізовували через мережу підконтрольних АЗС за цінами, значно нижчими за ринкові без жодних дозволів.

Наразі п’ятьом фігурантам, серед яких – керівники комерційних структур та технологи виробництва, було повідомлено підозру за ч. 3 ст. 28, ч. 1 та 2 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. На майно нафтопереробного комплексу, а також вилучені нафтопродукти вартістю 2,5 млн грн накладено арешт.

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів та передачу вилученого обладнання в управління АРМА.

Заходи з викриття проводилися спільно зі слідчим управлінням ГУНП у Львівській області, детективами ТУ БЕБ у Львівській області за участі фахівців Департаменту безпеки Укртранснафти під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

Контент Медіа
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.