У Львові перевірили понад 6 тисяч укриттів

Поділитись

Для перевірки стану укритті у Львові сформували аж 174 спеціальні мобільні групи, до яких входили представники ДСНС, нацполіції, органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств. Мобільні групи пройшли усі укриття у межах Львівської громади, а це 6011 укриттів. Про це повідомили на сайті мерії.

За словами першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, 81% укриттів з усіх перевірених були у відкритому доступі. Придатними для перебування  із відчинених сховищ комісія визнала 86%. Щодо решти – по кожному конкретному випадку ведеться робота з балансоутримувачами щодо виправлення зауважень.
Раніше після масштабних нічних ракетних атак у столиці України, міський голова Львова Андрій Садовий доручив перевірити усі комунальні укриття в місті. Він також звернувся і до мешканців, аби вони долучилися до великої перевірки.

Мешканці міста справді долучилися і показали міському голові у соцмережах реальний стан укриттів. У багатьох випадках про укриття сповіщає лише табличка, а його стан просто непридатний для входу, а не тільки, щоб сховатися від обстрілів.