Садовий пообіцяв перевірити усі укриття у Львові

Поділитись

Після нічних ракетних атак 1-го червня у Києві, коли від уламків ракет, які збили українські сили ППО, загинуло троє осіб, що не змогли сховатися в зачинених укриттях, міський голова Львова закликав присвятити вечір четверга перевірці укриттів.

Він запевнив на своїй сторінці у Фейсбук, що усі укриття у місті повторно перевірятимуть. І запросив до перевірки самих мешканців Львова.

“Сьогоднішній вечір треба присвятити власній безпеці. Вечір відкритих укриттів, толока, збори – називайте це як хочете, але треба бути. Сьогодні з 18 до 20 год усі укриття, які розташовані у житлових та нежитлових приміщеннях, мають бути відкритими. Це можливість мешканцям зустрітись, перевірити стан своїх сховищ та ще раз домовитись про їхню роботу під час повітряної тривоги. Це стосується усіх укриттів у місті. Якщо у вашому будинку немає підвалу чи паркінгу – найближче сховище можете знайти на карті.

Якщо з 18 до 20 укриття закрите, або є інші проблеми з ним – звертайтесь на Гарячу лінію міста за тел. 1580”, — написав міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці.

По всіх проблемних точках повторно пройде комісія. Про результат у мерії обіцяють повідомити додатково. Також сьогодні протягом дня райони проводитимуть перевірку укриттів, які є у комунальній власності. 

“Керівники цих закладів мають контролювати стан та доступність, але також перевірити вказівники, які інформують про те, як добратись до цього укриття з вулиці, якщо ви не місцевий. Всі інформаційні стенди потрібно актуалізувати, зробити помітними та зрозумілими,” — підсумував мер.

Мова насамперед про перевірку укриттів у районних адміністраціях, закладах охорони здоров’я (поліклініки та лікарні), закладах освіти, закладах культури.