На росії планують призвати сотні тисяч солдат

Поділитись

Із 1 квітня в Росії розпочнеться новий набір контрактників до армії. Для цього міністерство оборони РФ розіслало в регіони рознарядки із зазначенням кількості осіб, з якими мають бути підписані відповідні документи. У планах міноборони московії набрати до війська 400 тисяч вояк. Про це пише російська служба Радіо Свобода.

Основну роботу з поповнення війська будуть проводити співробітники військових комісаріатів, а за виконання плану будуть відповідати губернатори.

За планами міноборони РФ, у Челябінській та Свердловській областях на професійну службу мають надійти по 10 тисяч осіб, у Пермському краї – 9 тисяч.

Вже вчора, 14-го березня, у вівторок жителям Воронезької області знову почали вручати повістки у військкомати – як це було у вересні минулого року після оголошеної Володимиром Путіним так званої часткової мобілізації. Влада регіону стверджує, що це робиться «виключно для актуалізації даних військового обліку». Цю фразу часто використовують і працівники українських територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки.

Видання «Верстка» пише, що військкомати намагаються компенсувати втрати російської армії у дефіцитних військових спеціальностях, а зараз це водії бронемашин та артилеристи.

У свою чергу, прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков відкинув, як і раніше, плани щодо проведення другої хвилі мобілізації. «У Кремлі немає таких обговорень», – заявив Пєсков.