У небі над російським Санкт-Петербургом переполох: небо закрили

Сьогодні, 28 лютого над російським Санкт-Петербургом областю вцілому справжній переполох. повітряний простір на площі 200 кв км закрито до 13.00 через невідомий об’єкт у небі. Громадянські літаки перевели до зони очікування. Над містом підняли винищувачі, Усі літаки, що летіли до Петербурга, розвертають з поверненням. Про це повідомляється у телеграм-каналі Baza.

Десятки тисяч користувачів стежать за рейсами, що кружляють біля закритого району. Міська влада офіційно повідомила, що аеропорт «Пулково» тимчасово не приймає і не відправляє літаки. Причини не відомі.

На території введено план «Килим» – його вводять при незаконному перетині кордону, а також при появі в повітряному просторі невідомих об’єктів. Сигнал означає, що всі повітряні судна мають негайно сісти чи залишити район.

Майже всі рейси на табло до аеропорту “Пулково” зараз світяться із затримкою. Літаки, що летіли до міста, у тому числі рейс Москва – Калінінград, що проходить через повітряний простір Ленінградської області, повертаються до аеропортів вильоту.