Біля центру пам’яті Героїв Небесної Сотні буде інформаційний центр

У львівському сквері на вулиці Кривоноса тривають фінальні роботи із облаштування інформаційного центру пам’яті Героїв Небесної Сотні. Завершити роботи на об’єкті планують до кінця березня. Про це повідомили на сайті мерії.

«Інформаційний центр на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні – активні роботи на фініші. Чиновники мерії вважають, що центр повністю вписується в ландшафт та екстер’єр громадського простору.

Від початку конструкцію інформаційного центру запланували невеликою. І головне – щоб споруда максимально вписалася в оточення скверу і при цьому гармоніювала з Меморіалом. Таким було завдання. І архітекторам, які проєктували і інфоцентр, і сам Меморіал – а це Андрій Лесюк і Guess Line Architects – це вдалося.

Як видно навіть із фото, більшість стін інформаційного центру будуть із міцного гартованого дзеркального фасадного скла, лише одна стіна – з боку вулиці Замкової – буде з кортену. Як і стела Меморіалу, що є символом барикади, що палає.

Завантажити фото

Нагадаємо, комунальне підприємство «Зелений Львів», яке доглядає за цим громадським простором, раніше облаштувало там доріжку для маломобільних груп населення. Вона сполучає інформцентр, Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні і Сад пам’яті.