Львів прощається з трьома Героями

Поділитись

12 січня Львів попрощається ще з трьома Героями. Максим Василькевич, Володимир Вовк, Тарас Худаш загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили на сайті мерії.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки Героїв 

Завантажити фото

Максим Василькевич (23.02.1994-02.01.2023). Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №98 міста Львова. Закінчив Відокремлений структурний підрозділ «Технічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка», здобув професію «радіомеханік».

Працював за кордоном у будівельній сфері.

Протягом трьох років виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та добровільно вступив до лав Збройних сил України. Боровся із окупантами у складі 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Сухопутних військ ЗСУ.

У Максима Василькевича залишилися батьки, троє братів, сестра та племінниця.

Завантажити фото

Володимир Вовк (09.01.1977-28.12.2022). Народився у Празі (Чеська Республіка) у сім’ї військовослужбовця. Згодом родина переїхала до Львова.

Навчався у колишній школі №14 міста Львова. Закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне політехнічне училище». Після завершення навчання проходив військову службу в Одеській області.

У мирний час працював на автозаправній станції.

У 2019 році добровільно став на захист Батьківщини, виконував бойові завдання у зоні проведення Операції Об’єднаних сил.

Із початком повномасштабного вторгнення вступив до лав 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Сухопутних військ Збройних сил України.

У Володимира Вовка залишилися батько, сестра, дружина та двоє синів.

Завантажити фото

Тарас Худаш (14.10.1987-02.01.2023). Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №55 міста Львова. Закінчив Львівське вище професійне училище харчових технологій. У мирний час працював у будівельній сфері за кордоном. Захоплювався вільною боротьбою.

У перший день повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону, щоб стати на захист Батьківщини. Боронив її суверенітет та територіальну цілісність у лавах 119-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Північ» Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Боровся із російськими окупантами у «гарячих точках», за особисту відвагу був нагороджений медаллю «За сприяння воєнній розвідці України» II ступеня.

У Тараса Худаша залишилися батьки, дружина, син та двоє доньок.