У Львові викрали контейнер для збору бляшанок

Поділитись

У комунальному підприємстві “Львівспецкомунтранс” заявили, що з вулиці Юрія Руфа (колишня Некрасова) викрали контейнер для збору бляшанок, що використовуються для виготовлення окопних свічок. Про це написали на сайті мерії.

«Підозрюємо, сталося це у темний час доби, коли не було світла. Майданчик розташований на відкритій місцині, біля дороги, там жвавий рух.

Наш юрист вже готує заяву в поліцію. Крадіїв треба знайти і покарати. І навіть не тому, що вони завдали матеріальної шкоди. Поки одні люди відсортовують бляшану тару, інші виготовляють з них окопні свічки для наших захисників, хтось у цей час вчиняє підлість задля власної наживи.

Викрадений контейнер легко впізнати, він обклеєний наліпками з інформацією про збір бляшанок. Його важко сховати чи не помітити. Можливо, хтось володіє інформацією про цей інцидент чи бачив щось підозріле – прохання повідомити нам або у поліцію», – повідомили у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Наприкінці жовтня ЛКП «Львівспецкомунтранс», запровадив збір бляшанок для виготовлення окопних свічок для військових. Так, 10 спеціальних резервуарів розмістили в Личаківському районі за адресами: вул. Барвінських, 16; Лисенка, 32; Мучна, 32; Юрія Руфа, 5 (колишня вул. Некрасова); Ніжинська, 9; Парфановичів, 3; Піскова, 17; Смольського, 7; Черемшини, 6 та Чернігівська, 7.

Вже за перші два тижні “Львівспецкомунтранс” зібрав 10 мішків бляшаної тари. Всі зібрані ємності передають волонтерам для виготовлення окопних свічок для ЗСУ.