Вперше в історії африканська країна вийшла у півфінал Чемпіонату світу

Поділитись

Збірна команда Марокко вперше з африканських країн потрапила у півфінал світового мундіалю, обігравши сьогодні збірну Португалію з рахунком 1-0.

Гол на 42-ій хвилині забив марокканець Юссеф Ен-Несірі, який виступає за іспанську “Севілью”. У чвертьфіналі марокканці перемогли у серії пенальті саме іспанців, досягнувши для себе здається неможливого. Але марокканська казка не закінчилася, а продовжилася у матчі з португальцями. Останні, до речі, у чвертьфіналі обіграли Швейцарію 6-1 і мало хто сумнівався, що Португалія і Роналдо (після матчу з Марокко 37-річний футболіст, що зіграв на п’ятьох чемпіонатах світу, плакав) заб’ють і Марокко.

Втім, португальці так нічого і не змогли зробити із обороною марокканців. Щоправда, один удар португальців прийшовся у поперечину воріт.