МАФи продовжать працювати ще рік, але їх кількість буде зменшуватися

Поділитись

Роботу львівських МАФів продовжили до кінця воєнного стану. Або щонайменше на рік, якщо війна закінчиться швидше. Про це повідомили на сайті мерії.

Йдеться лише про ті кіоски, які працюють у місті законно, тобто є в Комплексній схемі і сплачують податки в бюджет. Відповідну ухвалу затвердили на сесії міськради.

Чиновники мерії наголошують, що рішення є консолідованим і начебто погоджено з підприємцями малого бізнесу.

Ухвала продовжує дію договорів до кінця воєнного стану.

Тобто підприємцям не потрібно ходити кабінетами і збирати довідки, щоб поновити документи. Це відбудеться автоматично. Таку можливість нам дав законодавець – є відповідне рішення Кабміну.

Повідомляється також про те, що частина підприємців наполягала на необхідності оформлення додаткової угоди. Для «бажаючих» таку опцію чиновники зберегли, але звернули увагу, що це буде зайвою тратою часу: робити це необов’язково, тому й не потрібно. Натомість заступник міського голови Любомир Зубар заявив, що позиція міста незмінна – зменшення кількості тимчасових споруд у місті – еволюційним шляхом, з повагою до кожного підприємця.

«Навіть цією ухвалою була зменшена кількість МАФів: мінус 50. Зокрема, із Комплексної схеми вилучено всі тимчасові споруди, на які власники в незрозумілий, а отже незаконний, спосіб оформили право власності. Будемо їх забирати із вулиць міста після відповідних юридичних рішень. Також формалізували попередньо прийняті рішення про демонтаж тимчасових споруд, які перешкоджали реконструкції вулиць, громадських просторів та парків», – додав Любомир Зубач.

Додамо, у Львові орієнтовно за пів року мають провести інвентаризацію усіх кіосків та напрацювати нову Комплексну схему, яка буде чинною на наступні роки. Також  оновлять відповідну робочу групу.