Львів прощається з трьома Героями

Поділитись

В’ячеслав Ярмак, Олександр Стріха, Юрій Зеленькевич захищали Україну від російських окупантів.Це прізвища воїнів, які віддали своє життя у боротьбі за наше майбутнє у незалежній Україні.

Сьогодні, 8-го грудня, їх ховають у Львові. Як повідомляє сайт мерії, чин похорону Героїв розпочнеться об о 11.00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки Героїв 

Завантажити фото

В’ячеслав Ярмак (02.05.1984-03.12.2022) Харків’янин.

Навчався у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області. Закінчив Державний навчальний заклад «Центр професійно-технічної освіти №3 міста Харкова» (тоді – Міське професійно-технічне училище №33) за спеціальністю «автослюсар».

У 2012 році разом із родиною перебрався до Львова.

У вільний час захоплювався риболовлею та автомобільними подорожами. Працював регіональним керівником у мережі магазинів роздрібної торгівлі “OLKO”.

Молодший сержант. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист України від окупантів. Боронив державу у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

У В’ячеслава Ярмака залишилися мама, дружина та донька.

Завантажити фото

Олександр Стріха (01.12.1983-05.12.2022) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №98 міста Львова. Закінчив Українську академію друкарства.

Після завершення навчання спочатку працював комірником, згодом обіймав посаду працівника безпеки руху у львівському представництві Товариства з обмеженою відповідальністю «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від держави-терориста. Боровся із російськими окупантами у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України на Донеччині та Луганщині. Незважаючи на незадовільний стан здоров’я, до останнього продовжував виконувати бойові завдання.

У Олександра Стріхи залишилися батьки та донька.

Завантажити фото

Юрій Зеленькевич (14.03.1977-21.11.2022) Уродженець міста Бердянськ Запорізької області.

Навчався у Бердянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 Бердянської міської ради Запорізької області. Закінчив Бердянський машинобудівний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка».

Після завершення навчання проходив службу у лавах прикордонників у Алчевську Луганської області.

Із 2012 року проживав у Харкові, працював механіком.

Після початку повномасштабного вторгнення росії добровільно вступив до лав ЗСУ. Молодший сержант. Проходив військову службу у складі 110-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

У Юрія Зеленькевича залишилися мати, дружина, двоє дітей та сестра.