Цитати Григорія Сковороди утворили єдину пісню

Поділитись

Нещодавно. 3-го грудня цього року, ми відзначили ювілей (300 років) з дня народження Григорія Сковороди – великого українського поета та філософа світового масштабу.

З цієї нагоди Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» створила «Людяну пісню», в основу якої лягла 21 адаптована цитата мислителя. Також організація закликає поціновувачів творчості Григорія Савича взяти участь в культурно-просвітницькому флешмобі, який триває 300 годин !

Для записів пісні та зйомок кліпу на цю пісню у команду більше 40 осіб. Серед них 24 учасники потрапили в кадр: видатні українські філософи, викладачі, письменники, підприємці, меценати та просто українці з чіткою громадянською позицією та великою повагою до української культури.

У кадрі ви побачите: Любка Дереша, Аліма Алієва, Ярославу Кравченко, Олександра Філоненка, Олександра Савчука, Ігоря Козловського, Орисю Демьску, Павла Коробчука, Павла Гайдая, Тимура Демчука, Вероніку Селегу, Олексія Комліченка, Алекса Сілакова, Тетяну Власову, Анастасію Вергелес, Валентина Краснопьорова, Миколу Демченка, Марину Яцкевич, Дарія Блощинського, Дениса Блощинського, Аллу Шабатин, Мар’яну Хемій, Кирила Нікрашевича, Оксану Фесенко», – розповідають у Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну».

Переглянути відеоролик з піснею та дізнатись більше про ініціативу можна на сторінці Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» у Facebook.

До слова, усіх охочих організація запрошує взяти участь у культурно-просвітницькому флешмобі. Серед учасників розігруватимуть зібрання творів Сковороди, мерч із його цитатами та зображеннями з його творів. Для участі необхідно:

·         зайти на сторінку Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» у Facebook, Instagram або в YouTube;

·         подивитися кліп на «Людяну пісню»;

·         ідентифікувати цитати Сковороди в кліпі та обрати улюблену;

·         залишити коментар під будь-яким відео із цитатою та своїм поясненням;

·         чекати 19 грудня, розіграшу подарунків серед всіх коментаторів, які змогли відшукати цитату Сковороди в пісні (1 коментар – 1 цитата, кожна цитата має бути окремим коментарем).

За словами організаторів, флешмоб триватиме 300 годин та закінчується о 04.00 год. в ніч з 15 та 16 грудня.