Тепла Атлантика принесе на західну Україну мокрий сніг

Новий синоптичний тиждень поступово заводить нову, теплішу, повітряну масу в Україну. Про це повідомила відома прогнозистка Наталка Діденко.

Не аж надто швидко, проте все ж Атлантика, тепла та волога, починає перемагати.

Завтра, 6-го грудня, перша метеоластівка – атмосферний фронт – підійде до західних областей і принесе мокрий сніг та дощ.

Температура повітря, яка й так не низька на заході, стане тут вищою ще на кілька градусів – очікується завтра вдень +1+4 градуси.

На решті території України поки буде холодно.

Найближчої ночі стовпчики термометрів опускатимуться до -4-10 градусів.

Проте вже вдень хоча й підморожуватиме, але “мінуси” трохи схуднуть, передбачається -1-3 градуси.

Залишається в Україні сильний рвучкий вітер південно-східного напрямку – тому відчуттєва температура повітря буде нижче реальної на кілька градусів.

Треба одягатися тепліше. Особливо, якщо ви прямуєте під час повітряної тривоги в укриття, де, зазвичай, не часто буває опалення.

У Києві День Збройних Сил України буде із сухою вітряною погодою.

Південно-східний вітер досягатиме 11-14 метрів за секунду, некомфортний, колючий.

Ані дощу, ані снігу в Києві у вівторок не очікується.

На дорогах ожеледиця.

Вже з середи, з 8-го грудня, атмосферний фронт рушить територією більшості областей України – опадів побільшає, випадатиме мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, потепліє до відлиги і навіть незначних “плюсів”.

Північно-східний антициклон явно втратить свій вплив і відповзе за східні далекі обрії, а в Україну прийде волога тепла Атлантика, західні синоптичні процеси переможуть.