Що було пакунках, що надійшли до українських посольств

Поділитись

Як повідомляв “Контент Медіа”, в українському посольстві у Іспанії в руках коменданта вибухнув конверт, а вже наступного дня на адресу українських дипломатичних представництв у різних країнах понадходили пакунки із очима тварин.

Стало відомо, що було також у пакеті в українському посольстві в Мадриді. Підозрілий конверт містив розчавлене око тварини – як і у випадку інших диппредставництв України. Відповідну заяву зробило міністерство внутрішніх справ Іспанії, повідомляє “Главком” з посиланням на Europa Press.

Співробітники Національної поліції Іспанії проаналізували підозрілий пакунок, що надійшов на адресу українського посольства.

Перевірка не виявила вибухових речовин у пакунку, але правоохоронці здійснили «більш вичерпний» аналіз на предмет наявності на ньому слідів крові – як і на інших пакунках, що надходили до посольств України в інших країнах.

Джерела Europa Press вказують, що той факт, що поштовий штемпель на відправленні не іспанський, а також його ознаки можуть вказувати на його зв’язок із пакунками, які були отримані в інших посольствах та консульських установах України в Європі.