Митник по боротьбі з контрабандою пропустив через кордон тонни м’яса і сиру, якими торгує його дружина

Поділитись

На Львівській митниці викрито канал контрабанди продуктів харчування.

Про це повідомили у групі Антикорупційний моніторинг Львівщини у Фейсбук.

Контрабанду виявили у ніч на середу, 30-е листопада, у пункті пропуску «Грушів». Митники під керуванням старшого зміни – Барахтіна Сергія пропустили на митну територію України вантажний мікроавтобус “Mercedes-Benz”. Цей бус під час виїзду з пункту пропуску зупинили працівники національної поліції ДСР у Львівській області.

Під час проведення переогляду даного транспортного засобу серед вантажу гуманітарної допомоги було виявлено незаявлений вантаж продуктів харчування (ковбасні та м’ясні вироби, сири…), вагою більш ніж 3,5 тонни.

У черговий раз виявили канал ввезення продуктів харчування та товарів народного вжитку через пункти пропуску Львівської митниці в Україну, через який бюджет втрачав мільйони гривень.

Старший митної зміни Сергій Барахтін і працівник митниці по боротьбі з контрабандою Віталій Волоський (в якого дружина займається продажем імпортних сирів, сирної продукції, а також ковбасних виробів) були не в курсі даної оборудки…, на яку дав добро особисто “студент” Юрій Приходько. Адже весь цей процес в пунктах пропуску контролюють саме працівники Управління боротьби з контрабандою, які після завершення зміни, кожний старший групи звітує, що було пропущено і яку суму зібрали за період зміни !

У пості також є звернення до голови Державної митної служби України В’ячеслава Демченка: “Все у них по феншую, як завжди, так пане Демченко, ви ж в курсі, ви ж голова”.