Війна і дитинство у цих дітей залишаться на все життя (відео)

Поділитись

У Львові презентували створення хабу для дітей із розладами аутистичного спектру, які виїхали із зони бойових дій.

Ці дітки особливо вразливі і для них навіть будь-яка перестановка у кімнаті є стресом. А що й казати про ракетні чи бомбові удари, які вже понад 280-днів завдає нам російський окупант.

Ініціатором створення такого хабу виступила міжнародна організація Future For Ukraine. З цієї нагоди у львівському театрі опери та балету відкрилася виставка дитячих малюнків, створених під час війни в Україні. Виставка про те, як ці зміни, що зробила російська агресія, бачать українські діти різного віку.

Виставка малюнків, на думку організаторів, допоможе зібрати кошти на створення у Львові Levchyk Spectrum HUB для дітей із РАС (розлади аутистичного спектру). Ініціатори створення такого хабу наголошують, що прагнуть створити для дітей безпечний простір, в якому вони зможуть розвиватися, адаптуватися до нових умов та інтегруватися у суспільство.

Levchyk Spectrum Hub буде знаходитися на вулиці Б.Хмельницького, 114-а.

До слова, у Львові та області зареєстровано біля 700 родин, діяти у яких мають синдром РАС. Для таких дітей важливо у перші роки життя у віці від 3 до семи років адаптувати їх за допомогою регулярних занять до умов життя. Саме цим і будуть займатися у будинку для таких дітей.

Директорка зі стратегії FFU Олена Ніколаєнко наголосила, що проблеми таких діток це не тільки їхні особисті, це питання цілих родин, в яких проживають такі дітки. Тому усім разом потрібно долучитися, щоб якомога швидше допомогти дитині знівелювати цей синдром у дитячому віці.

Виставка дитячого малюнка буде тривати в опері до 23 грудня.

https://youtu.be/u1y93wN5Q8M

Треба додати, що презентувати виставку приїхав до Львова Юрій Горбунов.

https://youtu.be/dUchYVPa2Es