У війні з окупантами загинув львів’янин

Сьогодні, 1-го грудня, Львів прощається зі своїм Героєм.

Степан Толопко міг не йти на війну після масштабного вторгнення московитів на наші землі. Він уже захищав Україну у 2014-у, був травмований, отримав статус особи з інвалідністю, мав трьох дітей, але знову став у стрій.

Біографічна довідка Героя

Завантажити фото

Степан Толопко (29.01.1977-16.04.2022) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78. Після завершення навчання здобував професійно-технічну освіту, згодом працював у лабораторії санітарно-ветеринарної експертизи у Львові. 

У 2000-му році переїхав на Хмельниччину. Працював механіком на сільськогосподарському виробничому кооперативі села Святець. 

Із 2014 року виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. 

Після отримання травми повернувся до цивільного життя. Із початком повномасштабного вторгнення росії, попри статус особи з інвалідністю внаслідок війни, добровольцем став на захист Батьківщини. 

Боровся проти російських загарбників у лавах 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України. 

У Степана Толопка залишилися мама, дві сестри, троє дітей та дружина.