Відоме видавництво перевидасть книжку письменника, якого вбили російські окупанти

Поділитись

Видавництво “Старого Лева” перевидасть книжку “Татусева книга” письменника Володимира Вакуленка, чи тіло було знайдене у могилі в Ізюмському лісі після деокупації.

Письменника, перекладача й громадського діяча Володимира Вакуленка вбили російські окупанти. Його тіло було було знайдено та ідентифіковано в одній з могил на місці масового поховання в Ізюмському лісі.

Видавництво Старого Лева щиро співчуває родині та всім близьким Володимира. Віримо, що винних в його смерті буде покарано. Про це видавництво повідомило на своїй сторінці у Фейсбук.

Важливо, щоб творчий спадок Володимира жив, тож Старий Лев перевидає збірку дитячих віршів Володимира Вакуленка «Татусева книга», вперше видану у 2014. Книгу ілюструвала Наталка Гайда.

«До останнього моменту я трималася за нитку надії, що Володя живий. – говорить Мар’яна Савка, письменниця й головна редакторка видавництва. – Ми давно хотіли перевидати його «Татусеву книгу», але сподівалися, що Володя живий і сам підпише договір на перевидання. Сьогодні я розмовляла по телефону з його мамою, Оленою Григорівною і ми домовилися, що книжка якомога швидше піде до друку. Ми хочемо хоч у такий спосіб підтримати родину Вакуленків і перш за все Віталіка, в якого не залишилося тата, який любив його понад усе, але залишаться татові вірші, присвячені йому».

Увесь прибуток від майбутнього видання буде передано родині Володимира Вакуленка, його батькам та сину Віталіку.