У центрі Львова фура розтрощила автівку, яка схоже порушила правила парковки

У соцмережі Фейсбук сьогодні, 29 листопада, з’явився допис Олени Луцик про неприємну ситуацію із авто її знайомої, що мала необережність залишити машину на вулиці Конопницької при виїзді на вулицю Зелену.

Авторка стверджує, що “авто було припарковане на вул. Конопницька 8-10, при виїзді на вул. Зелена. Орієнтовно в 7.30 фура на іноземній реєстрації розтрощила припарковану машину знайомої. І втекла з місця ДТП.

Можливо хтось бачив, чи має в цьому районі камери спостереження, чи відеореєстратор, повідомте будь ласка. Фото додаю”.

Авто справді має вирване крило, пошкоджені лівий бік і бампер. Одне слово, збитки на рівному місці і без руху вперед.

Натомість одна з дописувачок під цим постом зауважила, що авто було припарковане з порушенням, не витримавши обо’язкових 10 метрів до пішохідного переходу. Ба, позаду автівки висить знак, який очевидно сповіщує про кінець зони для паркування, бо далі йде перехрестя.

Авторка коментаря Ірина Лемик підкреслює, що “водії (нормальні) добре знають на скільки закидає зад фури на повороті. Я сьогодні бачила цю машину. Кожен день їду по Конопницьких і зверніть увагу, що на стовпі ззаду машини висить знак “кінець межі паркування”. За цією панею стояла ще одна машина (яка також порушила знак) ! Відстань від знаку до світлофора 10м (пішохідний перехід) розраховані на проїзд великогабаритних машин. І саме цікаве, що фото так гарно зроблене, що не видно “зебри”, яка від бампера знаходиться в 0,5 м.!!! (якщо не менше).

Тобто: авто біле-гарне заробило штраф за два порушення ПДР. А фура тут при чому? Так він міг зупинитись посеред перехрестя, перекрити (в сьогоднішній трафік) всю Зелену, годину шукати паню-водія, щоб прискорити її ж оплату штрафу та збитків, що були нанесені фурі. Ну якось так.

Паркуйте авто в призначених місцях і тоді шукайте правду !

Зверніть увагу (фото автора вгорі), що морда авто стоїть навпроти вітрини, де є світлофор майже біля бампера”.

Хто винен у цьому ДТП і хто б мав відшкодувати збитки – питання риторичне.