На перехресті вулиць Чупринки та Бандери у Львові буде унікальний хаб

Поділитись

У межах реконструкції вулиці Степана Бандери тривають роботи з облаштування транспортного хабу на перехресті з вулицею Чупринки. Про це повідомили на сайті мерії.

Підрядна організація ТОВ «Онур Конструкціон» до кінця цього року планує виконати основні будівельні роботи – замінити усі мережі та замостити простір бруківкою, а вуличні меблі та озеленення облаштують весною 2023 року.

Вже проведено підключення води до питного фонтанчика, на завершальному етапі роботи із облаштування електромереж та мереж зовнішнього освітлення», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

На невеликій площі між зупинками транспорту облаштують громадський простір, де можна буде зручно пересісти з одного виду транспорту на інший.

На території хабу будуть широкі зупинки, місця для відпочинку та станції прокату велосипедів та самокатів. Неподалік у паркувальних слотах можна буде зарядити машину. Павільйони озеленять в’юнкими рослинами, також висадять груші Каллері Шантеклер.

Крім цього, на площі встановлять питний фонтан, пристовбурові решітки з ґрунтовими світильниками для підсвітки дерев, велостійки з вмонтованими розетками для електровелосипедів, стійки для стоянки та зарядки самокатів. Також на площі будуть лавки різного типу, зокрема зі стійкими-столиками.

Замовником проєкту є німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Проєкт реалізовують у межах реконструкції вулиці Степана Бандери.

Зазначимо, що зараз на цьому трикутнику є дві зупинки громадського транспорту – з боку вулиці Степана Бандери та з боку вулиці Чупринки.

На ФОТО: візуалізація хабу.