У Львові на виставці можна побачити “НЕ(видиме)”

Поділитись

В межах Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», у Львові відкрили тематичну фотовиставку, що демонструє приклади насилля над дітьми у сім’ї. Виставка працює до 10 грудня у Пороховій вежі (вул. Підвальна, 4), з 12.00 до 20.00 год. Вхід – вільний.

Про відкриття і роботу виставки повідомили на сайті львівської мерії. Йдеться про те, що насильство над дитиною може проявлятися у різних формах – фізичне, економічне, психологічне, сексуальне. Точної цифри кількості дітей, які потерпають від насильства, немає. Більшість цю тему вважають табуйованою чи непотрібною, або ж бояться зізнатись самі собі у наявності цієї проблеми. Фотовиставка наче запитує про проблему насильства у власному житті та житті близьких людей», – зазначають у Львівському міському центрі соціальних служб, які й організували цю фотовиставку.

Про виставку: фотографиня – Катя Дусько; дизайнерка – Natalia Savych; менеджерка проєкту – Вікторія Семків; керівниця мобільної бригади з протидії домашньому насильству – Тетяна Федорчак; актори – Театр «СКЕТЧ-Арт»: Софія Колісник, Євангеліна Нога, Ростислав Лещишин, Любомир Янковський.

До речі, напередодні біля Порохової вежі також відбулась інтерактивна акція «16 днів проти насильства», під час якої презентували інтерактивну онлайн-гру, завдяки якій можна дізнатися про різні форми насильства та про те, як мешканці міста ставляться до цієї теми та чи готові прийти на допомогу у разі потреби. Ці дані – результати масштабного дослідження громадської думки, яке UNFPA проводив у 30 містах України з грудня 2021 до лютого 2022.

У Львівському міському центрі соціальних служб наголошують: якщо ви або ваші рідні страждають від домашнього насильства, його можна зробити «видимим», зателефонувавши на номер «Гарячої лінії» мобільної бригади центру соціальних служб: 0800-307-305.